Rovus.sk

Rovus® je nová značka širokého sortimentu výrobkov na upratovanie a starostlivosť o domácnosť, starostlivosť o odevy a domáce vylepšenia. Uľahčí Vám život.

Úspech značky Rovus plne podporuje skutočnosť, že sme v priebehu minulého roka predali vyše 17 000 produktov. Pozitívna spätná väzba od zákazníkov nás nasmerovala na novú obchodnú príležitosť pre ďalší rozvoj. Zo všetkých síl sme sa usilovali splniť očakávania inovatívnych, efektívnych a jedinečných produktov, ktoré by uľahčili a zefektívnili každodenné upratovanie. A čo je najdôležitejšie, pomohli by o polovicu skrátiť čas venovaný tejto činnosti.

S uvedením nového produktu na trh v roku 2008, naparovače ODEVOV, sme vstúpili do odvetvia trhu s úplne novým trendom vertikálneho parného žehlenia.

Na základe pozitívnych recenzií a spätnej väzby od našich zákazníkov sme vylepšili a zmodernizovali kolekciu BluePower G2 a rozšírili ponuku rôznych vychytávok z radu GOLD, ktorá prináša výrobky na naparovanie a starostlivosť o odevy. Prezentujeme tiež niekoľko inovatívnych produktov z nášho bežného portfólia: od multifunkčných čistiacich pomocníkov, DIY nástrojov až po široké spektrum výrobkov pre zveľaďovanie Vášho domova - a ešte oveľa viac.

Rovus je tu, aby Vám poskytol najmodernejšie produkty, ktoré uľahčia Váš každodenný život svojou kvalitou, jednoduchosťou použitia a ekologickosťou.

E-shop s nábytkom a dekoráciami Rovus.sk

E-shop Rovus.sk sa zameriava predovšetkým na produkty z kategórie Mopy. Ďalej máme od e-shopu Rovus.sk v ponuke produkty v kategóriách Stierky na sklo, Prachovky, Hrnce, Upratovacie pomôcky a Kuchynské spotrebiče. Veríme, že si u nás porovná a vyberie každý z veľkého množstva produktov e-shopu Rovus.sk v našom porovnávači a vyhľadávači nábytku a dekorácií.
Skryť popis