Mobler.sk

Mobler.sk je e-shop s moderným dizajnovým nábytkom, pôsobiace na českom a slovenskom trhu od roku 2016. V našej ponuke si môžu zákazníci vyberať z viac ako 11 tisíc kusov dizajnového nábytku, väčšinou moderného škandinávskeho štýlu. Zákazníci si tento dizajn nábytku veľmi obľúbili, vďaka čomu sa stretávame s výrazným záujmom o nami ponúkaný tovar.

Predávame nábytok do obývacej izby, jedálne, kuchyne, spálne, pracovne, detskej izby a predsiene. 

Po celom Slovensku máme tisíce spokojných zákazníkov, čo dokazujú kladné recenzie. Zákazníci sa do nášho online obchodu radi vracajú a objednávajú si ďalší nábytok.

Výhody e-shopu Mobler.sk:

  • Žiadaný a moderný dizajnový nábytok v škandinávskom štýle
  • Zákazníci si môžu vyberať z 11 tisíc kusov nábytku
  • Pôsobíme na českom a slovenskom trhu
  • Organizujeme takmer neustály výpredaj a sezónne akcie
  • Predávame dizajnový nábytok priamo od výrobcu

E-shop s nábytkom a dekoráciami Mobler.sk

E-shop Mobler.sk sa zameriava predovšetkým na produkty z kategórie Jedálenské stoličky. Ďalej máme od e-shopu Mobler.sk v ponuke produkty v kategóriách Záhradné stoly a stolíky, Kreslá, Záhrada, Konferenčné stolíky, Barové stoličky, Záhradné stoličky, Jedálenské stoly, Kancelárske stoličky, Záhradný sedací nábytok, Voľne stojacie lampy, Záhradné kreslá, Záhradné lehátka, Vešiaky, Vankúše, Podnožky, Záhradné lavice, Detské stoličky, Postele, Pracovné a písacie stoly, Pohovky a gauče, Slnečníky, Stoličky, Záhradné pohovky, Komody, Knižnice a police, Nástenné svietidlá, Hrnčeky, Barové stoly, Záhradné osvetlenie, Záhradné hojdačky, Botníky, Police a poličky, Stolné lampy a lampičky, Dekorácie, Nočné stolíky, Záhradné altány, Detské postele, Žiarovky, Stolovanie, Šatníkové skrine, Tv stolíky a komody, Detské stoly a stolíky, Obrazy, Stoly a stolíky, Hojdacie kreslá, Úložné boxy a organizéry, Relaxačné kreslá, Taburety a podnožky, Jedálenské sety, Zrkadlá, Ostatné úložné priestory, Doplnky do kuchyne, Misy a misky, Taniere, Sedacie súpravy, Závesné kreslá, Detské izby, Hodiny, Odpadkové koše, Lavice, Kanvice a kanvičky, Jednolôžkové postele, Pekáče a zapekacie misy, Doplnky do kúpeľne, Stojany na dáždniky, Kancelársky nábytok, Džbány a karafy, Matrace, Vývrtky, Toaletné stolíky, Odkvapkávače, Skrinky, Jedálenské súpravy, Doplnky do obývačky, Poháre a poháriky, Spálne, Predsieňové steny a Stojany na noviny. Veríme, že si u nás porovná a vyberie každý z veľkého množstva produktov e-shopu Mobler.sk v našom porovnávači a vyhľadávači nábytku a dekorácií.
Skryť popis