Kokiskashop.sk

V internetovom obchodnom centre Kokiskashop.sk nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj dom, záhradu a domácnosť, ale aj pestrú ponuku športového vybavenia, hračiek a ďalších potrieb pre voľný čas. Náš úspech stojí predovšetkým na 3 hlavných pilieroch:

  1. Široký sortiment na jednom mieste - takmer 5 000 produktov, z ktorých 99% máme na sklade.
  2. Rýchle odoslanie - v drvivej väčšine prípadov obdrží zákazník svoju objednávku do 2-3 pracovných dní.
  3. Nadštandardná starostlivosť o zákazníka - naša zákaznícka linka je dostupná 7 dní v týždni, od 8.30 do 22.30 h, a veľa úsilia bolo venované nášmu prepracovanému systému reklamácií.

E-shop s nábytkom a dekoráciami Kokiskashop.sk

E-shop Kokiskashop.sk sa zameriava predovšetkým na produkty z kategórie Záhrada. Ďalej máme od e-shopu Kokiskashop.sk v ponuke produkty v kategóriách Slnečníky, Úložné boxy a organizéry, Záhradné osvetlenie, Kancelárske stoličky, Záhradné hojdačky, Záhradné stoličky, Záhradné náradie, Grily, Poštové schránky, Záhradné altány, Záhradné lehátka, Detský nábytok, Kompostéry, Kultivátory, Záhradné stoly a stolíky, Záhradné sety, Záhradné lavice a Detské úložné boxy. Veríme, že si u nás porovná a vyberie každý z veľkého množstva produktov e-shopu Kokiskashop.sk v našom porovnávači a vyhľadávači nábytku a dekorácií.
Skryť popis