Idea-nabytok.sk

IDEA Nábytok je predajca nábytku so širokou ponukou a s dlhou tradíciou. Na trhu sme 24 rokov a predávame nábytok z masívu a lamina. Všetko za nízke a dostupné ceny.

Veľkú väčšinu tovaru držíme skladom, vďaka tomu expedujú objednávky v krátkom čase. Ponúkame dopravu zadarmo pri nákupe nad 40 eur.

E-shop s nábytkom a dekoráciami Idea-nabytok.sk

E-shop Idea-nabytok.sk sa zameriava predovšetkým na produkty z kategórie Komody. Ďalej máme od e-shopu Idea-nabytok.sk v ponuke produkty v kategóriách Postele, Šatníkové skrine, Knižnice a police, Komody a šatníkové skrine, Jedálenské sety, Jedálenské stoly, Chodba, Kancelárske stoly, Matrace, Kancelárske stoličky, Bytové doplnky, Pohovky a gauče, Jedálenské stoličky, Konferenčné stolíky, Nočné stolíky, Stoličky, Kreslá, Sedacie vaky a vrecia, Tv stolíky a komody, Rošty k posteliam, Relaxačné kreslá, Kancelársky nábytok, Botníky, Predsieňové steny, Záhradné hojdačky, Obývacie steny a Stoly a stolíky. Veríme, že si u nás porovná a vyberie každý z veľkého množstva produktov e-shopu Idea-nabytok.sk v našom porovnávači a vyhľadávači nábytku a dekorácií.
Skryť popis