Dormeo.sk

Už 15 rokov je značka Dormeo synonymom pre lepšie a zdravšei spánok. Príbeh značky sa začal písať v roku 2002, kedy bol zákazníkom predstavená prvá penová matrac. Jej skvelé vlastnosti, vynikajúci materiál a najmä spätná väzba zákazníkov nás podporovali v tom, aby sme pokračovali v práci a ešte intenzívnejšie sa venovali vývoju nových materiálov, ich kombináciám, novým návrhom a spôsobom ako zaručiť ľuďom kvalitný spánok každý deň.

Produkty Dormeo pomáhajú miliónom ľudí k lepšiemu a kvalitnejšiemu spánku a nájdete ich vo viac ako 30 krajinách sveta. Predstavili sme vyše 300 rôznych výrobkov pre lepší spánok a bývanie: matrace, vankúše, prikrývky, posteľové rošty, chrániče na matrace, posteľná bielizeň a doplnky pre zútulnenie vášho domova.

Značka Dormeo je hrdá na neustále inovácie, od používania revolučných materiálov po výrobný proces. Ako jeden z mála predajcov matracov patrí Dormeo k vlastníkom mnohých použitých technológií vo svojich výrobkoch.

E-shop s nábytkom a dekoráciami Dormeo.sk

E-shop Dormeo.sk sa zameriava predovšetkým na produkty z kategórie Matrace. Ďalej máme od e-shopu Dormeo.sk v ponuke produkty v kategóriách Posteľná bielizeň, Periny, Rošty k posteliam, Ochranné poťahy, Vankúše, Postele, Uteráky a osušky, Plachty, Koberce, Deky a prikrývky, Prikrývky na posteľ, Úložné boxy a organizéry, Nočné stolíky, Poháriky na zubné kefky, Záhradné stoličky, Budíky a Svietidlá. Veríme, že si u nás porovná a vyberie každý z veľkého množstva produktov e-shopu Dormeo.sk v našom porovnávači a vyhľadávači nábytku a dekorácií.
Skryť popis