Upratovanie

V kategórii úklid nájdete všetko, čo dopĺňa vaše štandardné úklidové vybavenie. Jedná sa o úklidové pomôcky, bez ktorých sa neobejde žiadna domácnosť.

Všetky tyto věci usnadňují každodenné uklízení a pomáhajú udržiavať domácnosť v čistote. Téměř žiadna z těchto věcí nechybí u nikoho doma. Velký výběr úklidových pomůcek vás očakáva práve v tejto kategórii.

Umyvanie riadu

Dávkovače na mycí prostriedok - dávkovače sú skvělým a praktickým pomocníkem pri umývaní riadu. Nejen, že použití mycího prostředku na mycí houbičku je takto jednoduchšie, ale zároveň aj dávkovače vypadajú skvele a sú príjemným dizajnovým prvkom na dřezu.

Odkapávače na riad - odkapávače na riad sú skvelou pomôckou pro šetření prostoru vedle dřezu. Rovnako tak po vložení riadu do odkapávače nie je nutné, aby jej utíšil a nechal v pokoji okapať a uschnúť bez práce.

Sítko do dřezu - sieť do dřezu chráni váš odpad pred usazením nečistot, preto obmedzuje jeho ucpání.

Upratovacie pomôcky

Mopy - mop je dnes často súčasťou domácností a to pro jeho praktičnost. Nejen že s ním skvěle manipuluje a vtírání je s ním oveľa snaživší, ale tiež nezanechává na podlahe prebytečnej vody a dostane sa do každého zákoutí vašej domácnosti.

Hadry - v kategórii hadry nájdete nielen hadry na nižšie, ale aj rôzne hadříky z mikrovlákna na prach, či houbičky na mytí riadu, alebo utěrky na nádobí v rôznych veľkostiach, tvaroch a barvách.

Smetáky - smeták je tiež veľmi dôležitou súčasťou úklidových pomôcok. Ne vždy je potrebné vytahovať vysávač alebo mop, pretože tieto chvíle sa hodia práve smeták. V tejto kategórii nájdete mnoho smetákov a každý si teda vybere ten, ktorý sa mu hodí najviac.

Prachovky - prachovka je pomôckou, ktorá vám pomôže pri utírání prachu. Prach na sebe lepí a je s ní velmi snadná manipulace. Prachovka zároveň dostane aj nasledujúci skulinek v nábytku a miestnosti.

Odpadkové koše

Odpadkový koš je súčasťou absolútne každej domácnosti. Niekto jej zabudol priamo v kuchynských lince, niekto zase voľne stojí v miestnosti. V tejto kategórii nájdete mnoho druhov a tvarov odpadkových košov, najmä tiež koše na triedny odpad. Nebojte sa dizajnových kúskov, pokiaľ koš stojí v pokoji voľne, je fajn, aby zapadol do celej dojmu miestnosti a nevyviedol tak.

Koše na prádlo

Koš na prádlo je praktickou súčasťou domácnosti. Nejen že vypadá dobře, ale špinavé prádlo má díky nemu vždy svoje miesto a prípadný koniec zo špinavého prádla se drží v něm. Niektoré koše sú přizpůsobené i tomu, aby sa rovno triedilo prádlo podle barev, čo velmi ulehčuje následnou práci s prádlem.

Skryť popis