Kúpeľňový nábytok

V kategórii kúpeľňový nábytok nájdete štýlový a praktický nábytok, ktorý potrebujete do svojej kúpeľne.

Zariadiť kúpeľňu nie je vždy jednoduché, každý je inak veľká a inak orientovaná, preto je niekedy náročné zvoliť ideálne nábytok tak, aby sa vám do kúpeľne zmestilo všetko čo potrebujete. Ktorý nábytok a doplnky do kúpeľne sú však najdôležitejšie a ako ich vybrať? Prečítajte si článok "Ako zariadiť kúpeľňu" a dozviete sa viac.

Ako zariadiť kúpeľňu? »

Kúpeľňové regály

V tejto kategórii nájdete niekoľko druhov a veľkostí regálov, ktoré sú vyrobené z mnohých materiálov a v mnohých štýloch. Každý z nás MMA v kúpeľni veľa kozmetických prípravkov, uterákov a iných doplnkov, ktoré často nemajú svoje miesto, alebo sú nezmyselne zaradené proste tam, kam sa vojdú. Regály sú však nenáročné na miesto a uskladniť do nich môžete veľa vecí. Zároveň máte všetko na očiach, pri ruke a vyzerajú skvele.

Skrinky

Kúpeľňové skrinky vysoké - vysoké skrinky, ktoré stoja na nôžkach. Sú vyrábané v mnohých rozmeroch a hlavne mnohých dekoroch. Každý si tak môže vybrať takú, ktorá sa mu do kúpeľne hodí. Niektoré skrinky majú iba dvierka a za nimi poličky. Niektoré sú však rozdelené do viacerých častí a to tak, že majú poličky, šuplíky, dvierka alebo aj otvorený priestor.

Lékarničky - lekárnička je priestor, kde zhromažďujete lieky. To môže byť nebezpečné pre detí, preto sú lékarničky závesné a väčšina aj na kľúč. Keď si zaobstaráte lekárničku, budete mať všetky lieky pri sebe a zároveň sa k nim nedostane nikto, kto nemá.

Skrinky pod umývadlo - skrinky pod umývadlo sú súčasťou takmer každej kúpeľne. Niektoré sú vyrábané tak, aby sa do nich umývadlo zapustilo, niektoré zase tak, aby sa naň umývadlo položilo. Vždy keď vyberáte skrinku zvlášť a umývadlo zvlášť, myslite na to, aby oba tieto kusy boli spolu kompatibilné. Zároveň tiež myslite na to, ako kúpeľňa vyzerá a aká skrinka sa vám do nej teda bude hodiť. Skčíňky sú vyrábané v mnohých variantoch i veľkostiach, preto si každý príde na svoje.

Spodné skrinky - spodné skrinky sú voľne stojace úzke a nízke skrinky, ktoré vyplnia voľný priestor v kúpeľni a zároveň vám zaistí ďalší úložný priestor. Tieto skrinky vyzerajú veľmi dobre. Je dôležité je však ladiť so zvyškom nábytku a dizajnu v kúpeľni.

Zrkadlové skrinky - zrkadlové skrinky ocenia predovšetkým tí, ktorí majú v kúpeľni málo priestoru pre samostatnú skrinku a samostatné zrkadlo. Zrkadlová skrinka je teda kombináciou oboch, kedy na dvierkach zavesené skrinky je zrkadlo.

Závesné skrinky - závesné skrinky ako už z názvu vyplýva sú na zavesenie, teda tam kde už nie je priestor pre skrinku na nožičkách, je možnosť zavesiť skrinku na stenu. Tieto skrinky vyzerajú dizajnovo skvele a opäť vám vďaka nim vznikne ďalší úložný priestor navyše.

Nábytkové zostavy do kúpeľne

V tejto kategórii nájdete súpravy, ktoré sa vám do vašej kúpeľňou môžu hodiť. Niekto nechce vyberať umývadlo a umývadlovú skrinku zvlášť a preto sú k dispozícii tieto zostavy. Zároveň tu tiež nájdete iné zostavy nábytku, ktoré k sebe ladia, alebo sú spolu kompatibilné.

Kúpeľňové poličky

Kúpeľňové poličky nájdu svoje využitie väčšinou v sprche alebo nad vaňou. Niekto je však využije vedľa umývadla. Sú to závesné poličky, ktoré vám zaistia úložný priestor pre vaše kozmetické prípravky, ktoré používate pri kúpaní. Niektoré sa navŕtavajú priamo do kachličiek, niektoré držia samé prilepením. Sú nízkoúdržbové a ani nestojí moc. Niektoré sú rohové a niektoré na rovnú stenu. Záleží už na vás, ktorú potrebujete a ktorá sa vám do kúpeľne hodí.

Skryť popis