Kuchynské linky

V katergorii kuchyňské linky nájdete kuchyne v rôznom dizajne, cene, štýlu a prevedenia. Kuchyňa je snáď najdôležitejšia časť vášho domova a preto je niekedy ťažké tú novú správne vybrať. Ak si neviete rady s tým, ktorý štýl kuchyne sa vám páči, alebo ktorý sa vám do vášho domova hodí, pokračujte v čítaní.

Neviete si rady s výberom kuchyne do vášho domova? Nie ste si istí, ktorý štýl kuchyne sa vám bude do domácnosti hodiť? Prečítajte si článok "Ako vybrať kuchyňu?".

Jakv ybrat kuchyň »

Štýly kuchýň

Vidiecky štýl

Vidiecky štýl kuchyne je obľúbený medzi ľuďmi, ktorí majú radi domov útulný, tradičné a vyvoláva pocit pohodlia a relaxu. Základnými prvkami kuchýň vo vidieckom štýle sú prírodné materiály a tj. Drevo, kameň, keramika a porcelán.

Škandinávsky štýl

Škandinávsky štýl kuchyne je veľmi podobný tomu vidieckemu, avšak tento štýl využíva čistoty prírodných materiálov a svetlých farieb.

Štýl provence

Štýl Provence je pre tých, čo majú radi honosnosť a luxus. Väčšinou v týchto kuchyniach bývajú drahé mramorové pracovné linky a veľké krištáľové lustre.

Industriálny štýl

Industriálny štýl je minimalistický štýl, ktorý je určený hlavne na to, aby kuchyňa bola praktická a nízkoúdržbové.

Moderný štýl

Moderný štýl je dnes ten najobľúbenejšou a asi to tak naďalej aj ostane. Moderný štýl kuchyne volíme vo chvíli, keď neočakávame do roka meniť kuchyňa. Tento štýl sa neopozerá, kuchyne sú veľmi praktické a jednoduché na údržbu.

Skryť popis