Doplnky do predsiene a šatne

V kategórii doplnky do predsiene a šatne nájdete všetko čo potrebujete pre organizácií vecí a udržiavanie poriadku v šatni a predsieni.

Poriadok v skriniach vám nielen zabezpečuje prehľadnosť, ale tiež to, že nemusíte už nikde nič hľadať a nestrácate pojem o tom, čo v nich máte.

Ramienka - ramienka využívame na oblečenie, ktoré je potrebné vešať. Ako napríklad košele, blúzky, bundy apod. Niekto však má rád skriňa zloženú celú na zavesenie a vešajú tak aj nohavice a tričká. V oboch prípadoch je potrebné mať ramienok dostatočné množstvo.

Obaly na oblečenie - obaly na oblečenie sa robí na závesné a vákuové. Závesné vaky využijete predovšetkým na kvádra, šaty, alebo kabáty. Niekto je však využije na oddelenie zimného oblečenia od jarného pod. Vákuové obaly sú skvelým pomocníkom pri stredných miesta v skrini. Jednoducho sezónne oblečenie vložíte do vaku, vysávačom z neho vysajete vzduch a vak sa tak zmenší, že sa vlezie takmer kamkoľvek. Oblečenie z neho potom vytiahnete ako nové a v rovnakom stave ako ste ho do neho vložili.

Schodíky - pre prípad vysokých skríň alebo poličiek si môžete kúpiť aj schodíky. Tie využijete práve v prípade, keď do vysoko postavených skríň jednoducho nedosiahnete.

Stojany na dáždniky - stojan na dáždniky je skvelou súčasťou predsiene. Zabraňuje roznášanie vody po celej predsieňou po príchode s mokrým dáždnikom domov, zaisťuje, že dáždnik nájdete vždy na rovnakom mieste a nemusíte ho už nikde hľadať a zároveň je tiež moc pekným dizajnovým doplnkom.

Zarážky a upchávky do dverí - zarážky do dverí zaistí, aby sa dvere nezatvárali a alebo naopak aby pri zbrklo otvorení nepřeaštily do steny. Vyrábajú sa v mnohých tvaroch a dizajnoch, takže si každý príde na svoje. Uspávky do dverí zase zaisťujú, aby pod nimi neprenikal prievan.

Doplnky k obuvi - sety na čistenie topánok, organizéry na upratujú topánky, boxy na uskladnenie topánok alebo lyžice a odkvapávača, to všetko nájdete v tejto kategórii. Je to všetko čo potrebujete k vašej obuvi.

Skryť popis