Doplnky do pracovne

V kategórii doplnky do pracovne nájdete malé i veľké doplnky, ktoré vo vašu pracovne využijete. Tieto doplnky vám nielen uľahčí prácu, ale tiež dodajú dizajn celej miestnosti.

Organizéry do pracovne

Šanóny, dosky a zakladače - každý vo svojej pracovni využíva pořaddače, dosky a alebo šanóny. Každá pracovňa obsahuje veľa papierov, ktoré potrebujú správnu ogranizaci a archiváciu. Všetky tieto roganizéry vám pomôžu s prehľadnosťou vašich dokumentov a ich uskladňovaním, či prenosu.

Stojanček na ceruzky a perá - stojanček na perá zabezpečí, že máte vždy písacie potreby vždy pohromade. Niektoré stojančeky sú okrúhle a vyzerajú ako téglik alebo pohárik, niektoré majú zasa viac priehradiek, takže si tu môžete roztriediť napr. Perá a zvýrazňovače a ďalšie veci.

Boxy so zásuvkami - boxy so zásuvkami slúži predovšetkým pre archiváciu dokumentov. Majú viac priehradiek, teda sa do nich vlezie veľa dokumentov. Tieto boxy sa dajú rároveň skladať na seba, takže nie je problém ich vrstviť a mať tak veľa uložených dokumentov na jednom mieste.

Nástenky

Nástenka je priestorom, kde si môžete ukladať veľa dôležitých upozornenie, poznámok, alebo iných dôležitých oznámení. Nemusíte však nástenku využívať iba pracovne, ale aj ako priestor pre připichování zážitkov na fotkách a pod. Nástenka nie je len praktickým doplnkom, ale pre mnohých aj dizajnovým.

Skryť popis