Doplnky do obývačky

V kategórii doplnky do obývacích izieb nájdete niekoľko vecí, ktoré vám môžu pomôcť v obývacom pokoji. Sú to praktické veci, ktoré zároveň môžu byť aj designovými doplnkami.

Mezi doplňky, které v této kategorii najdete, patrí:

Stojan na noviny a knihy

Stojan na noviny a knihy vám zabezpečí predovšetkým to, že všetko, čo nájdete, nájdete vždy na rovnakom mieste. Díky stojanu už nemusíme nikdy nepřehledné hromádky a kopky plné čítanie. Zároveň sú výrobcami vyrábaných v mnohých tvaroch a z mnohých materiálov, takže sú aj dizajnovými doplnkovými obývacími izbami a každý nájdený práve ten, ktorý sa mu páči a hodí.

Zvlhčovače vzduchu

V kategórii zvlhčovače vzduchu nájdete nielen zvlhčovače, ale aj pohlcovače vlhkosti a čističky vzduchu. Každý z těchto produktů má svoju funkciu a mnoho domácností niektoré z nich nevyužíva. Ako už z ich názvov vyplýva, zvlhčovač vzduchu zvlhčuje, preto sa hodí do starých miest, kde sa drží suchý a studený vzduch. Pohlcovače vlhkosti sa opäť hodia do miestností, kde sa drží vlhko a preto sa tu stretávajú aj s mnohými baktériami a podobne. Čističky vzduchu sa hodia takmer všade a ocení sa predovšetkým domácnosťami s domácimi zvieratami, či domácnosťami, ktoré prichádzajú so starými bytmi či domami.

Skryť popis