Doplnky do kúpeľne

V kategórii doplnky do kúpeľne nájdete veľa vychytávek, pomocníkov a dizajnových vecí do koupelny. Tieto doplnky vám uľahčia pobyt v kúpeľni a zároveň pomôžu aj s jej organizáciou či úklidom.

Prihláste sa, aby ste si kúpili veľa vecí a veľa vecí, na ktoré nezabudnete. Jak koupelnu zařídit se můžete dozvědět v článku "Jak zařídit koupelnu". Ak vás zaujíma více, prečítajte si si článek.

Jak zariadiť kúpeľnu »

Odpadkové koše do koupelny

Odpadkový koš v kúpeľni je veľmi príjemným zjednodušením. Koupelna je miesto, kde sa dámy odličujú, preto používajú koš na použité odličovacie tamponky je super. Dámy, ktoré taktiež využívajú rôzne hygienické potreby a ich vyhození do koše, keď sú ruky príjemnejšie. Zároveň sa v kúpeľni tvorí aj ďalší ďalší odpad, ako rola spotrebného toaletného papiera, stará žiletka na holení a alebo prázdna cestovina na zuby.

Předložky

Předložky najdou svoje využitie pred sprchovým koutom, u vany, u záchodu alebo u umyvadla. Né každý má rád pocit chladných kachliček pod nohama, a pro ty, čo práve majú radi pod nohama teplo, sú predložené skvělou procedúrou. Predložky zároveň chránia pred roznášením vody na nohách po odchode zo sprchy alebo z vany. Všechnu vodu, ktorá z nohy okape zachytí práve predložku a nemusí mať v kúpeľni šlápoty.

Topná tělesa a ventilátory

Najlepšie využitie tela predovšetkým zimomřivci, ktorí majú radi teplo v kúpeľni a ti, čo nemajú doma radiátory, ale iba podlahové topenie. Topná tělesa sú dobré na predchádzajúce miestnosti, na riešenie ručných, alebo na uspokojenie promoklého oblečenia či iného mokrého textu.

Doplňky na wc

Držák na toaletný papier, záchodové štětky a záchodová prkénka. V kategórii doplnky k wc naletnete niekoľko praktických pomocníkov, bez ktorých sa žiadna toaleta neobejde. Napríklad držiak a stojan na toaletný papier. Držák zaisťuje, že máte toaetní papír v dokonalých výškach vždy po rukách, bez nečistot zo zeme. Stojan zase zaistí, že nemusí mať v miestnosti pohozený balík s toaletnými papiermi v plastovom nevzhľadnom sáčku, ale pekne úlohu vyskládané práve na stojanu. Vypadá to nejen dobře, ale udrží to pořádek a toaletný papier v čistote.

Koupelnové organizéry a háčky

V tejto kategórii nájdete háčky a organizátory, ktoré opäť spoločne s udržiavaním poriadku. Háčky na ručníky, držáky na fén, alebo rozhová polička do sprchového kúta. To vše vám zjednoduší úklid v koupelně. Organizátory zde nájdete do šuplíku, závěsné, nebo na polici. Vyžívanie pre niekoho najdou predovšetkým dámy, jako např. na odličovacie tamponky, na laky na nechty alebo jiné kosmetické pomůcky.

Doplňky k umyvadlu

V kategórii doplnky k umyvadlu nájdete predovšetkým kelímky na kartáčky a mističky pod mýdlom. Kelímky na kartáčiky vám zaistia, že sa vám ukážu kartičky, ktoré nepožičiavajú všetky možnosti, ako si umyť, ale budú mať svoje miesto a budú dobre vyhladené, takže sa v nich nebude držať vlhko a ani pes nebude musieť mať šancu. Mističky pod mýdlo zabezpečujú, že mýdlo nebude rozpúšťať všade po umyvadle a nebude nikde klouzat a utíkat. bude mít své místo. I kelímky i mističky sú zároveň vyrábané v mnohých prevedeniach, preto každý si do svojej kúpeľne nájde ty pravé.

Doplňky k vaně a sprše

V tejto kategórii nájdete sprchové hadice v rôznych tvaroch, farbách a s inými funkciami. Tiež tu nájdete rôzne sprchové madly a sprchové stěrky. Sprchové stierky sú skvělým pomocníkem proti usazovaniu vodného kameňa na stenách sprchy.

Skryť popis