Doplnky do kuchyne

V kategórii doplnky do kuchyne nájdete všetko, čo vám uľahčí prácu v kuchyni a jej upratovanie.

V tejto kategórii nájdete veľa praktických pomocníkov, ktorí vám v kuchyni nesmie chýbať.

Vešiak na utierky - vešiak na utierku zabezpečí, že ju vždy máte po ruke, keď potrebujete utrieť riad alebo ruky a zároveň tiež napomáha rovnomernému usychanie utierky, teda zabraňuje vzniku nepriaznivých baktérií, ktoré sa množia na vlhké utierke.

Držiak na servítky - kuchynských utierok nikdy nie je dosť, avšak nájsť pre rolu ideálne miesto je niekedy náročné. S tým si však nemusíte lámať hlavu, keď si zaobstaráte stojan alebo držiak na obrúsku. Stojan stojí na linke a utierky sú teda vždy v polohe, v ktorej ich chcete mať a alebo pre úsporu a veľmi praktické odmotávanie si môžete zaobstarať závesný držiak na obrúsku, ktorý sa dá pripevniť zospodu na skrinku alebo na stenu.

Závesný držiak na hrnčeky - závesný držiak na hrnčeky zabezpečuje veľkú úsporu miesta v skrinke a zároveň prehľadné umiestnenie hrnčekov

Stojan na panvice - usporiadať panvice býva niekedy náročné, ale s tým vám pomôže práve stojan na panvice. Pekne si ich do neho naskladáte a už si s neusporiadaným panvicami nemusíte robiť starosti.

Stojan na nože - večné hľadanie nožov v šuplíkách a porezania sa z nedbalého pohodenie noža v šuplíku sa stane minulosťou, keď si zaobstaráte praktický stojan na nože. Nielen že vďaka nemu chránite čepeľ pred obušováním, ale tiež máte všetky nože pri sebe a pri ruke. Stojan zároveň zaručuje istú bezpečnosť pri uskladňovaní nožov, oproti pohádzanými nožom v šuplíku.

Miska na kuchynský odpad - miska na kuchynský odpad je skvelým pomocníkom pri zbere bio odpadu, čo sú napríklad ostrúhanú šupky od mrkvy a inej zeleniny, a iný rozložiteľný odpad. Táto miska sa jednoducho zavesí na linku a môžete zeleninu a ovocie rovno strúhať do misky.

Príborník - príborník je neoddeliteľnou súčasťou každej kuchyne. Zaisťuje prehľadnosť, poriadok a úsporu miesta v šuplíku na príbory. Príborník sa vyrába v mnohých veľkostiach, tvaroch a z rôznych materiálov. Každý si teda vyberie pre seba ten ideálny.

Prídavný košik na poličku - v prípade, keď máte malú kuchyňu a teda aj málo úložného priestoru, iste oceníte aj prídavný košík na poličku. Zavesí sa na skrinku alebo policu a môžete si do neho ukladať napr. Pečivo, ovocie alebo čokoľvek iné.

Protišmyková podložka - protišmyková podložka do šuplíka je dôležitou súčasťou šuplíkov s riadom či hrncema. Pri každom otvorení a zatvorení šuplúku sa komponenty v ňom hýbu a teda škrabú samotný lak šuplíku a robia nepríjemný rámus. Keď do šuplíka však vložíte protišmykovú podložku, nič sa hýbať nebude teda si predĺžite životnosť vášho šuplíku a zbavíte sa nepríjemného Kruvalu pri otváraní a zatváraní šuplíku.

Skryť popis