Bytové doplnky

V kategórii bytové doplnky nájdete všetko čo potrebujete do vašej domácnosti. Nielen štýlové a dizajnové veci, ale tiež veľmi praktické a užitočné. Aké doplnky by sa vám teda mohli hodiť a prečo? Pokračujte v čítaní a dozviete sa viac.

Bytové doplnky sú veci, ktoré vám veľa vecí v domácnosti uľahčia, vylepší alebo jednoducho len vyzerajú skvele. Ak sa chcete dozvedieť pár tipov, aké bytové doplnky by sa vám mohli hodiť, prečítajte si článok "Bytové doplnky, aneb pomocníci každej domácnosti".

Přejít na článek bytové doplňky »

Medzi tie najčastejšie bytové pomocníkov patrí:

Doplnky do kúpeľne

Medzi doplnky do kúpeľne, ktoré určite oceníte patrí napríklad predložky, ktoré vám zaistí teplo pod nohami. Tiež iste oceníte háčiky na uteráky, alebo mini koše. V kategórii doplnky do kúpeľne však nájdete aj rôzne doplnky k wc, organizéry, vykurovacie príslušenstvo, zrkadlá a veľa ďalších užitočných vecí.

Doplnky do kuchyne

V kategórii doplnky do kuchyne nájdete veľa užitočných vecí, ktoré vám uľahčia prácu v kuchyni. Napr. stojany na nože, držiaky na hrnčeky, alebo prídavné police. V tejto kategórii nájdete tiež praktické nákupné tašky, ktoré majú dlhú životnosť, vďaka ktorým nielen vaše nakupovanie bude pohodlné, ale aj pošetříte životné prostredie.

Doplnky do obývačky

V kategórii doplnky do obývačky nalznete veľa vychytávok a doplnkov, ktoré vám nielen zútulnia obývačka, ale tiež pomôžu s mnohými činnosťami. Medzi pomocníkov patrí napr. Draka na noviny a časopisy, ktorý zabezpečí poriadok. Aj v tejto kategórii nájdete stojan na drevo ku krbu, alebo nástroje na čistenie krbu. Zároveň tiež môžete oceniť zvlhočovače vzduchu a pohlcovače vlhkosti, ktoré v tejto kategórii tiež nájdete.

Doplnky do predsiene

V kategórii doplnky do predsiene nájdete skvelé doplnky a pomocníkov, bez ktorých sa vaša predsieň nezaobíde. Jedná sa o stojany na dáždniky, vešiaky, háčiky a košíčky na kľúče a pod. Všetky tieto doplnky pomáhajú udržať oraginazaci a poriadok v predsieni.

Doplnky do šatne

V kategórii doplnky do šatne nájdete všetko, čo vám uľahčí udržanie poriadku v skriniach. Ramienok nikdy nie je dosť, preto ich v tejto kategórii nájdete viac než dosť. Zároveň tu nájdete rôzne organizéry, ktoré sa vojdú do políc a šuplíkov a pomôžu udržať poriadok medzi malými vecami ako sú opasky, ponožky, alebo spodná bielizeň. Skvelým doplnkom sú aj vaky na oblečenie, ktoré pomôžu s miestom v skrini. Seuzónní oblečenie vložíte do vaku, vysajete z neho vzduch a uložíte niekam, kde nebude oblečenie zavadzať. Vysatý vak nezaberie veľa miesta a zároveň vo vašej skrini vytvorí priestor.

Doplnky pre upratovanie

V kategórii doplnky pre upratovanie nájdete príslušenstvo, ktoré nesmú k upratovaniu chýbať v žiadnej domácnosti. Vyberte si jeden zo skvelých mopov, košov na triedenie odpadu alebo košov na bielizeň.

Skryť popis