Bazény a doplnky

V kategórii bazény a doplnky nájdete bazény, bazénové sprchy a všetko k nim potrebné. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako vybrať bazén, alebo k čomu bazénové príslušenstvo slúži, čítajte ďalej.

Bazény

Bazén je veľmi obľúbenou súčasťou záhrad hlavne v lete. Zaručí vám nielen osviežené, ale aj pretiahnutie, relax, alebo v prípade rozmerného bazéne i športovanie. Ak si neviete rady s výberom bazéna, prečítajte si článok "Ako vybrať bazén"

Ako vybrať bazén »

Bazénové sprchy

Bazénové sprchy slúži predovšetkým pre umytie nečistôt z tela pred vstupom do bazéna. Ak si nebudete do bazéna nosiť nečistoty navyše, jeho údržba bude oveľa ľahšie

Detské bazény

Detské bazény sú skvelým relaxom pre deti v horúcich letných dňoch. Dávajú deťom nielen osvieženie, ale aj radosť a zábavu.

Bazénová chémia

Bazénová chémia zaisťuje správne hodnoty vody v bazéne a zabraňuje tvoreniu nepriaznivých baktérií vo vode.

Bazénové filtrácie

Bazénová filtrácia napomáha s čistením vody a reguláciou jej správnych hodnôt.

Bazénové fólie

Bazénová fólia chráni bazén pred poškodením a poškriabaním. Zároveň tiež u nafukovacích bazénov napomáha udržať bazén pevný a chráni ho pred pretrhnutím.

Bazénové vysávače

Bazénové vysávače sú skvelými pomocníkmi pri údržbe bazéna. Niektoré sú automatické, takže stačí iba vysávač vložiť do vody, zapnúť a vysávač prácu odvedie za vás.

Zastrešenie bazénov

Zastrešenie bazéna sa využíva v prípade, keď potrebujete udržať stálu teplotu napr. Aj na jeseň alebo v zime v bazéne a to takú, aby vám v ňom nebola zima. Ďalšou výhodou zastrešenia je, že zabraňuje padaniu nečistôt do bazéna, ako sú listy zo stromov a pod.

Schodíky k bazénom

Schôdzky k bazénom slúži k pohodlnému vchádzanie a vychádzanie z bazéna.

Vírivé bazény

Vírivé bazény sú skvelé na relaxovanie a odpočinok. Viery, trysky a prúdy bazéna vám zaistí relaxačnú masáž.

Skryť popis